Canon pixma ts 3150 tusze – kompletny poradnik przed zakupowy

Oprócz klasycznej drukarki przewodowej na rynku dostępna jest również wersja bezprzewodowa. Mówiąc ściślej, mówimy zarówno o tych, które wykorzystują Bluetooth, jak i tych, które muszą być podłączone do bezprzewodowej sieci domowego Internetu. Drukarka, dla której dedykowany jest tusz do drukarki Canon pixma ts3150, jest właśnie jedna z takich drukarek.

Drukarka wyposażona w technologię Bluetooth będzie w stanie drukować dokumenty, teksty, zdjęcia lub cokolwiek zechcesz, bez konieczności podłączania wszystkich niezbędnych kabli. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie znajdujące się już w praktycznie każdym modelu drukarki.

Canon pixma ts3150 tusze – charakterystyka

Każdy użytkownik, który pragnie by jego wydruki odznaczały się najwyższą jakością powinien zdecydować się wybór Canon pixma ts3150 tusze. Są to atramenty najlepiej oddające nie tylko jakość wydruku, ale również kolorystykę.

Na rynku dostępny jest tusz do drukarki Canon pixma ts3150 zarówno czarny jak i kolorowy. Pojemność tych tuszy to standardowa wielość. W przypadku koloru czarnego pojemnik mieści 8ml. Według producenta tusz ten wystarcza na 180 stron druku w czarnym kolorze.

Natomiast w przypadku tuszu kolorowego, pojemność jest nieco większa, bo 9ml. Przy czym taka objętość również pozwoli na wydrukowanie 180 stron, jednakże już w kolorze. Na rynku oczywiście dostępne są również tusze o większej pojemności. Tusz Canon pixma ts3150 w rozmiarze XL to zwiększona objętość a co za tym idzie również ilość wydrukowanych stron.

W przypadku koloru czarnego tusz do drukarek Canon XL to pojemność 15ml a w kolorze 13ml. Czarny tusz do drukarki Canon pixma ts 3150 XL wystarczy na 400 stron druku. W kolorze pozwoli wydrukowywać o 100 mniej, 300 stron.

  Ceramika łazienkowa z Plus Outlet

Tusz do drukarki Canon pixma ts3150 – poradnik przed zakupowy

Canon to japońska firma międzynarodowa z siedzibą w Tokio, która przez lata ugruntowała swoją pozycję przede wszystkim jako jedna z najlepszych marek w produkcji wszelkiego rodzaju aparatów fotograficznych ze wszystkimi podstawowymi akcesoriami, takimi jak obiektywy. Jednak fotografia nie jest jego jedynym zainteresowaniem, gdyż pod sygnaturą Canona produkowano również różnorodne urządzenia medyczne i półprzewodnikowe, a także skanery i drukarki i niezwodne tusze Canon pixma ts3110.