Ceramika łazienkowa z Plus Outlet

Podczas remontów łazienek coraz więcej ludzi wprowadza do nich nowoczesne i interesujące rozwiązania. Bardzo modna na międzynarodowej scenie jest aktualnie wolnostojąca wanna. Różni się ona znacznie od klasycznej prostokątnej wanny. Jej kreatywne formy są tworzone przez znanych projektantów. Użycie różnych materiałów, form, kolorów sprawiają, że te kreacje są bogate i różnorodne. Te nowoczesne wolnostojące wanny nie przejdą bez echa w obecnych trendach. Dzięki swojej oryginalności wanna ta zyskała klasę i jest już czymś więcej niż tylko funkcjonalnym elementem w łazience.

Zachwyca i jest estetyczna, jest integralną częścią całości pomieszczenia. Bardzo modne są również czarne i matowe elementy. Armatura taka z kreską jest inspiracją dla eklektycznego stylu. Ta kolekcja ma elegancki i progresywny charakter i idealnie nada się do każdej łazienki. Przy klasycznych wzorach lub innowacyjnych kombinacjach ta czarna, ciemna stylistyka będzie stanowić wyraźną wypowiedź.

Armatura w kontraście

Nowa kolekcja, która łączy ze sobą geometryczne kształty wraz z aksamitnymi w dotyku elementami, prostokątny monolit podstawy wraz z okrągłym łukiem rur… Kolekcja ta proponuje i zestawia ze sobą ceglane faliste konstrukcje wraz z łazienkowymi elementami, które są aksamitne i gładkie w dotyku. Nie ma żadnych przeszkód, aby odwzorować ten styl w swojej współczesnej łazience. Popularne meble wodno-kanalizacyjne czy wiszące wręcz odlatują z podłogi. Modne wiszące toalety, umywalki, szafki i meble to hit tego roku. Instalacje wiszące z funkcją bidety. Funkcjonalne bardziej niż kiedyś toalety. Coraz częściej rezygnuje się z dużej ilości pojedynczych bidetów. Projektanci aktualnie zastępują je higienicznymi prysznicami lub cienkimi pokrywami bidetowymi. Oryginalne kolory nowych umywalek wiszących. Producenci biją się aktualnie o to, który z nich będzie miał szerszą gamę kolorystyczną i ilość kolorowych umywalek. Panele winylowe w łazience – co warto wiedzieć?

  ERP w czasie rzeczywistym - tylko SAP hana

Włoska firma Olympia wypuściła na rynek kolekcję umywalek wiszących Trend i Paddle slim. Znajdziemy w niej duży wybór okrągłych, owalnych, prostokątnych i asymetrycznych komór o różnym wykończeniu, czy to matowym czy w połysku. Idealnym i efektywnym połączeniem są zlewozmywaki podłogowe z bateriami podłogowymi. Sprawdzą się wyśmienicie w dużych łazienkach.

Minimalistyczne trendy w ceramice łazienkowej

Mimo nowych trendów, popularne będą w dalszym ciągu minimalistyczne prysznice z wielofunkcyjnymi systemami prysznicowymi. Charakteryzują je modele, które posiadają cienkie łopatki oraz przezroczyste, pozbawione ram przegrody. Niejednokrotnie są to prysznice zawierające wnękę oraz drzwi przesuwane lub uchylane. Oprócz tego instaluje się także systemy prysznicowe z ogromnymi i wielofunkcjonalnymi puszkami prysznicowymi.

W 2020 roku popularne stały się także nowe modele toalet, wygodne meble i modne akcesoria łazienkowe. Dużo więcej rodzajów i kolekcji łazienkowych znajdziecie na stronie Plus Outlet w rewelacyjnych cenach